Europejskie Centrum Krioterapii i Rehabilitacji Sp. z o.o. jest wiodącym producentem i dystrybutorem najnowocześniejszych urządzeń medycznych do krioterapii ogólnoustrojowej. Nasze wyroby posiadają certyfikat UE dla wyrobów medycznych. Czynnikiem chłodzącym w kriokomorach jest azot.

 

Innowacyjne rozwiązanie technologiczne w dziedzinie leczenia zimnem. 1) Tanie w eksploatacji. 2) Wygodne w użyciu. 3) Przyjazne dla pacjenta i środowiska jednoosobowe komory kriogeniczne w których pacjent nie odczuwa lęku związanego z klaustrofobią. Podstawowe aspekty innowacyjności naszego urządzenia - w stosunku do dotychczas istniejących na naszym rynku kriokomór wieloosobowych - to:

1. Nasze urządzenie przeznaczone jest do krioterapii ogólnoustrojowej jednej osoby, co pozwala na indywidualne dostosowanie czasu zabiegu do danego pacjenta.

2. Naszą kriokomorę można ustawić na dowolnym piętrze budynku, w pomieszczeniu o pow. ok 15m2 (komory wieloosobowe wymagają znacznych nakładów adaptacyjnych parteru lub piwnicy budynku).

3. Koszty eksploatacji naszej kriokomory są bardzo niskie i sprowadzają się w zasadzie do kosztów związanych z czynnikiem chłodzącym tj.azotem (średnie zużycie gazu na 1 zabieg to ok.3l).

4. W naszej kriokomorze podczas zabiegu, pacjent ma bezpośredni kontakt z personelem obsługującym urządzenie, ponieważ jego głowa znajduje poza obszarem objętym czynnikiem chłodzącym (wyeliminowanie lęku związanego z klaustrofobią).

5. W krótkim czasie od momentu uruchomienia urządzenia, osiąga ono gotowość do pracy (wystarczy ok. 10 min).Ul. ŚWIĘTOKRZYSKA 36 LOK. 1, 00-116 WARSZAWA, tel./fax (48 22) 654-55-45, e-mail: biuro@160.pl licznik